خدمات تخصصی به آژانس های املاک

مشاور املاک متمایز باشید

ایران هوم 360 دستیار هوشمند مشاوران املاک

معامله املاک کار تخصصی است و وجود مشاوران املاک حرفه هم به نفع فروشنده و خریدار است و موجب رونق بازار و سود طرفین معامله میشود. از این رو وب سایت ایران هوم 360  بستری فراهم کرده که مشاوران املاک بتوانند برای بهبود کار خود از آن بهرمندشوند.

در وب سایت و اپلیکیشن ایران هوم 360 افراد عادی بعد از سپردن ملک باید یکی از از مشاوران املاک منتخب ما را در منطقه انتخاب کنند و آگهی با نام و شماره مشاوره املاک در وب سایت و اپلیکیشن نمایش داده میشود.

ایران هوم 360 با پیاده سازی برترین تکنولوژی های روز جهان, توانسته است پیشرفته ترین وب سایت املاک ایران را به مردم و مشاوران املاک ارائه دهد.

از امکانات وب سایت ایران هوم 360 برای مشاوران املاک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

پنل مدیریتی آژانس املاک با امکانات ویژه

با استفاده از پنل مدیریتی ایران هوم 360, شما میتوانید فایل های خود را مدیریت و در وب سایت قرارد دهید, با این کار آگهی شما توسط هزاران بازدید کننده ما دیده میشود و زنگ خور شما بیشتر میشود. همچنین در پنل امکان مدیریت فایل, اضافه کردن فایل, حذف فایل, ویرایش اطلاعات و امکانات دیگر وجود دارد.

 

سپردن ملک به آژانس املاک شما از طریق وب سایت

شما میتوانید در لیست مشاوران املاک منتخب ما قرار بگیرید. با این کار افراد عادی وقتی ملک خود را به وب سایت میسپارند میبایست یکی از مشاوران املاک منتخب ایران هوم 360 را انتخاب کنند. با این کار آگهی با نام شماره تماس آژانس و مشاوره املاک در وبسایت نشان داده میشود و باعث غنی تر شدن فایل های مشاوران املاک منتخب ما میشود.

 

تور مجازی 360 درجه ملک

با استفاده از تور مجازی 360 درجه, افراد از هرجا میتوانند به خانه شما را به صورت کامل و 360 بازدید کنند و به قسمت های مختلف خانه بروند. این روش سریع ترین و بهترین راهکار فروش ملک میباشد. 

 

تور واقعیت مجازی

مشاوران املاک با استفاده از تور واقعیت مجازی ایران هوم 360 میتوانند, تجربه واقعیت مجازی را برای مشتریان در دفتر املاک فراهم کنند. با این کار مشتریان میتوانند در کوتاه ترین زمان ملک های مختلف را بازدید مجازی کنند و  همچنین این روش باعث متمایز شدن شما از دیگر دفاتر املاک میشود و این تجربه فوق العاده موجب تمایل بیشتر مشتریان به کار با دفتر املاک و در نتیجه سودآوری بیشتر شما می شود.

 جستجو روی نقشه

با استفاده از این کار کاربران میتوانند از روی نقشه فایل و خانه مورد نظر خود را به راحتی و کمترین زمان بیابند.

 

عضویت و پنل های ما

عضویت در ایران هوم 360 به صورت رایگان است و آژانس های املاک میتوانند به صورت رایگان در وب سایت عضو و از پنل مدیریتی و امکانات ویژه ما در سپردن  و مدیریت فایل ها بهره مند شوند. در صورت تمایل مشاوران املاک برای قرار گرفتن در لیست مشاوران املاک منتخب ما میتوانند از امکان سپرده شدن ملک به آنها از طریق وب سایت و اپلیکیشن و نمایش نام و برند آژانس املاک در لیست مشاوران املاک منتخب ما استفاده کنند. برای قرار گرفتن در لیست مشاوران املاک منتخب ما و بهره مند شدند از این امکانات ویژه, هزینه ماهیانه 100 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

هزینه تور مجازی 360 درجه و واقعیت مجازی

هزینه ایجاد تور مجازی برای یک خانه 100 متری در ایران بین 500 تا 900 هزار تومان, ممکن است باشد که ما این هزینه را 50 هزار تومان تنها برای مشاوان املاک پایین آورده ایم. حتی اگر شما در لیست مشاوران املاک منتخب ما نباشید میتوانید از این امکان ویژه بهره مند شوید. تور مجازی در ایران هوم 360 بهترین و سریعترین روش فروش ملک میباشد همچنین این کار شما ما از دیگر آژانس های املاک متمایز میکند و موجب سود آوردی بیشتر شما میشود.

 

ایران هوم 360 با سالها تجربه در توسعه نرم افزار و تجارت الکترونیک کوشیده است بستر مناسبی برای آژانس های املاک فراهم آورد که در آن مشاوران املاک بتوانند بطور مستقیم و بدون واسطه در فضایی حرفه ای فایل های خود را برای مخاطبان بیشتری به نمایش بگذارند. مشاوران املاک از طریق فرم زیر میتوانند ثبت نام کنند و بعد از بازدید حضوری ما و عقد قرار داد میتوانند از امکانات فوق العاده این پلتفرم استفاده نمایند.

شما میتوانید از طریق فرم زیر ثبت نام فرمایید. برای اطلاعات بیشتر  یا با شماره 02188371363 تماس حاصل فرمایید. 

 ثبت نام آژانس های املاک


نام و نام خانوادگی
 
تلفن همراه
 
رمز عبور
 
تکرار رمز عبور