سایت املاک | درباره ما

سایت املاک, املاک تهران, جستجو ملک

 

شرکت توسعه نرم افزار و تجارت الکترونیک امپایر, با سالها تجربه در زمینه توسعه نرم افزارهای تحت وب و تجارت الکترونیک و انجام پروژه های بزرگ ملی , اینک برای تسهیل امور مربوط به فروش, خرید و اجاره املاک اقدام به ایجاد بستری جامع نموده است که در آن تمامی هموطنان عزیر بتوانند به راحتی  به جستجو ملک مورد نظر خود به راحتی با صرف کمترین وقت ممکن بپردازند و همچنین بتوانند به طور رایگان ملک خود را برای فروش یا اجاره ثبت کنند. 

در این رابطه ما سعی داشته ایم که بیشترین امکانات مورد نیاز برای هرچه جامع تر شدن بررسی املاک برای هموطنان عزیر فراهم کنیم و برای اولین بار این وبسایت دارای تکنولوژی تور مجازی و واقعیت مجازی املاک است تا هموطنان گرامی بتوانند در کمترین زمان ملک های مختلفی را به صورت 360 درجه بازدید و ملک مناسب خود را بیابند.

هزاران بازدید روزانه, ثبت ملک رایگان, نمایش کامل اطلاعات, تور مجازی املاک, بازدید مجازی و بسیاری از امکانات دیگر در وب سایت ایران هوم 360. اگر میخواهید ملک و خانه خود را در کمترین زمان به فروش برسانید کافیست ملک خود را به صورت رایگان ثبت کنید همچنین برای بازدید مجازی میتوانید برای ملک خود تور مجازی سفارش دهید تا خریداران از تمام ایران و حتی خارج از کشور بتوانند ملک شما را به صورت 360 درجه بازدید کنند.

معرفی وب سایت املاک, ایران هوم 360 در برنامه به روز شبکه 3 سیما