راهنمای وبسایت املاک

 

جستجو ملک

برای جستجو ملک مورد نظر خود میتوانید از منو بالای صفحه به نوع جستجو خود را انتخاب فرمایید. برای مثال اگر در تهران دنبال خانه هستید گزینه "املاک تهران" انتخاب فرمایید. با وارد شدن به صفحه لیستی از تمام املاک سپرده شده برای فروش اجاره در تمام منطقه های تهران نمایش داده میشود. حال با استفاده از موتور جستجو که در بالای صفحه قرار دارد میتوانید فیلترهای مورد نظر خود را انتخاب کنید تا سریعتر به ملک مورد نظر خود برسید. برای انتخاب نوع معامله (خریدملک, رهن اجاره ملک) گزینه هایی در بالای کادر موتور جستجو وجود دارد که میتوان انتخاب کرد.  همچنین استان شهر  محله, نوع کاربری, تعداد اتاق, متراژ و قیمت را میتوانید انتخاب کرد. پس از مشخص شدن فیلتر ها روی جستچو کلیک کنید و نتایج مورد نظر خود را مشاهده فرمایید.

همچنین برای سهولت لینک هایی به محله های مختلف همچنین نوع خاصی از املاک مثل پنت هاوس و املاک دارای تور مجازی در نظر گرفته شده است.

سپردن ملک

برای سپردن ملک از منوی بالا روی ثبت ملک کلیک کنید و سپس نوع ملک خود (آپارتمان یا ویلا-خانه) را انتخاب کنید.

با ورود به صفحه جدید میتوانید مشخصات ملک را وارد و ملک را ثبت کنید. پس از ثبت ملک به صفحه جدید میروید که در آن میتوانید عکس های ملک مورد نظر خود را وارد کنید. توجه کنید که باید هر عکس را انتخاب سپس روی دکمه آپلود عکس کلیک کنید. در بالای این صفحه رمز عبور شما درج شده است. شما با استفاده از ایمیل و این رمز میتوانید املاک ثبت شده خود را مدیریت و ویرایش کنید همچنین با ورود به پنل میتوانید از املاک دیگر سایت مثل ثبت ملک و دیگر امکانات استفاده فرمایید.

 

تور مجازی 360 درجه 

برای دیدن تمام املاکی که تور مجازی دارند از منوی بالا روی جستجو ملک بروید و گزینه "تور مجازی املاک" را انتخاب فرمایید. تور مجازی هر ملک در صفحه جزئیات آن ملک هست. پس برای دیدن تور مجازی روی "مشاهده جزئیات" کلیک کنید. 

پایین هر تور مجازی منویی وجود دارد که در زیر توضیح داده شده است.

 

همچنین شما با درگ کردن(کشیدن) روی هر نقطه متوانید در ملک بچرخید و با کلیک بر روی فلش های درون خانه میتوانید به اتاق جدید بروید.

شما برای سفارش تور مجازی ملک خود متوانید با شماره 02188371363 تماس بگرید. همچنین تور مجازی را میتوانید برای معرفی تجارت و محل کار خود مانند هتل ها مغازه ها استخر ... سفارش دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد تور مجازی با ما تماس بگیرد.

 

جستجو ملک روی نقشه

با امکان جستجو ملک روی نقشه شما میتوانید ملک مناسب خود را روی نقشه و باتوجه به موقعیت جغرافیایی بیابید. تنها کافیست روی نقشه به منطقه مورد نظر بروید و با زوم کردن روی نقشه آپارتمان های موجود در محله مورد نظر را بیابید. با کلیک روی آیکون خانه یا آپارتما روی نقشه مشخصات اولیه ملک را مشاهده میفرمایید و برای دیدن جزئیات بیشتر میتوانید روی "مشاهده جزئیات" کلیک فرمایید.